Energialahendused ettevõtetele Puhas kütus, puhas loodus Kalkulatsioonidest tarneteni Ära küta õhku!

Küte

Korteriühistud saavad pakkuda oma liikmetele automaatset ja soodsat küttelahendust, millega pole hooldusmuresid ega võrgutasusid. Loodussõbralik gaasiküte kasutab ära kogu energia tagades efektiivsuse ning kõrge kasuteguri. Gaasiseadmed võimaldavad automatiseerida kogu kütteprotsessi ja soojusega seotud mured kaovad.

Teeme tasuvuskalkulatsioonid Teile tasuta! Helista +372 5550 4442

 

 

 

Tööstuslik küte

Tootmishallid, hotellid ja mitmed teised hooned vajavad usaldusväärset energiaallikat keskkütte, sooja vee, soojustatud basseini ning konditsioneeri jaoks. Vedelgaas suuda rahuldada kõik need vajadused ning lisab autonoomse energiaallika eelise, mis aitab hädast välja ka elektrikatkestuste puhul.

 

 

 

 

Kiirgusküte

Infrapuna kiirgusega küte on parim lahendus kõrgete lagedega ruumides. Infrapuna toimib sarnaselt päikese ja söega, millest suunduv kiirgus muundub soojuseks alles pinnal, mitte ei haju õhus. Pindade kütmine on otstarbekam, kuna inimesed, seadmed ja põrandad on just aktiivsemas tegutsemisraadiuses ning mõtetu laealuse õhu kütmine jääb ära. Sellest tõsiasjast lähtuvalt on võimalik säästa olulise summa ka küttekuludelt.

 

 

 

Õhkküte

Vedelgaasi eeliseks on puhas põlemine ja ka küttesüsteemide juures on usinasti seda ärakasutatud. Kui energiaallikas (vedelgaas) puhurini jõuab, siis saab sellest 100% soojuseks muundada. Vee ja teiste energiakandjate puhul on aga kaod ja keeruline ülekandeprotsess vältimatud ning tihtilugu jõub soojusena tarbimisse vaid osake kulutatud energiast.