Energialahendused ettevõtetele Puhas kütus, puhas loodus Kalkulatsioonidest tarneteni Ära küta õhku!

Energeetika

Saadaval puhas kütus - vedelgaas võimaldab taastuvate energiaallikatega tehnoloogiatele tagavara süsteeme kui peaks puudust olema sobivatest ilmastikutingimustest või päevavalgusest. Vedelgaas annab võimaluse tagada ka efektiivne soojuse ja elektri koostootmine väiksemas mahus. Süsinikjalajälg sellise tehnoloogiaga seadmel on bensiini või diisliga võrreldes oluliselt väiksem.

 

 

 

 

Varugeneraator

Energiaga varustatus on meie mugavustaseme säilitamiseks ülioluline. Kui vool katkeb või esineb tehnilisi tõrkeid, siis meie kliimas ei soovi keegi pikalt pimedas ja külmas istuda. Kuigi elekter jõuab Eestis valdavalt kõigi tööstuste ja majapidamisteni, pole selle järjekindlus sageli turvatud. Siinkohal annab vedelgaas hea võimaluse ühildada kütte ja tagavarageneraatori süsteemi, mis ka elektrikatkestuste ajal toimiks.

 

 

Tippvõimsuste tagamine

Kaugeltki mitte kõik energiaallikad ei ole mobiilsed nagu vedelgaas ja seetõttu paneb väljaehitatud infrastruktuur piiri tööstuste arengule. Tihtilugu on ka energia ostulepingud piiratud võimsustega ning üle piiri minnes tuleb maksta krõbedat hinda. Kui infrastruktuurist puudu jääb, siis küsige kindlasti vedelgaasi järele, et operatiivselt ja paindlikult mure lahendada.

 

Maagaasi asendamine

Protsessid, mis tarbivad maagaasi, nõuavad tavaliselt järjepidevust ja tehnoloogia asendamine teiste energaallikate suunal on väga kallis. Ka siin tuleb appi vedelgaas, mis võimaldab segada kokku propaani ja õhu kindla koostise, et asendada metaani kalorsust. Nö sünteetiline maagaas on hea võimalus lõigata ära tippvõimsusi või tagada tarnekindlust.